درباره ما

بیت پی(با نام تجاری bitpay) به عنوان تجمیع کننده کسب و کارهای اینترنتی ، از اواخر شهریورماه 1395 معرفی گردید. این برند تحت مالکیت شرکت آرتین تک عرشیا با شماره ثبت 7681 بوده که فعالیت خود را از مردادماه 1394 با موضوع توسعه فناوری های تحت وب آغاز نموده است. هدف از راه اندازی بیت پی امنیت معاملات آنلاین می باشد که سعی در ارائه خدمات مناسب در حوزه پرداخت اینترنتی به دو قشر وبمستر(فروشنده) و خریدار این برند را متمایز نموده است.
از دیدگاه یک وبمستر(فروشنده) امکانات بیت پی شامل: آپ تایم بالا، ارائه هم زمان چندین درگاه از PSPهای مختلف، ارائه پلاگین های محبوب برای انعطاف پذیری بیشتر جهت اتصال به درگاه، تسویه حساب روزانه (بین یک دقیقه تا 3 ساعت کاری)، درصد بالای تراکنش های موفق، کارمزد کم و دارای سقف کارمزد می باشد.
از دیدگاه یک خریدار امکانات بیت پی شامل: اطمینان خاطر در خرید از سایت طرف قرارداد با بیت پی، امنیت در ورود اطلاعات حساب در حین خرید و پیگیری موارد مربوط به عدم دریافت کالای خریداری شده از فروشنده می باشد.
تیم متخصص و متعهد بیت پی اینجا هستند تا پاسخگوی نیازهای شما باشند. پس اگر در آرزوی داشتن یک کسب و کار موفق هستید، هم اکنون به جمع خانواده بزرگ بیت پی بیپوندید.