آموزش و راهنما

ابلاغیه بانک مرکزی در خصوص اصلاح نظام کارمزد

با توجه به ابلاغیه بانک مرکزی مبنی بر اصلاح نظام کارمزد و کسر کارمزد از دارندگان پایانه های فروشگاهی(دستگاههای کارتخوان و درگاههای پرداخت اینترنتی)، بدینوسیله از تاریخ 4 تیرماه 1402 کارمزد بانکی از طرف بانک مرکزی طبق جدول زیر بر روی تراکنشها اعمال میگردد:

نکته 1: جهت سهولت پذیرندگان محترم در مدیریت کارمزد بانکی، گزینه ای در پنل کاربری بیت پی اضافه شده است که امکان تعیین پرداخت کارمزد توسط شما یا خریدار را فراهم می سازد. در صورت تعیین کارمزد بر روی خریدار، قانون اصلاح کارمزد تاثیری بر وجه واریزی شما نخواهد داشت. جهت دسترسی به این بخش و مدیریت کارمزد بانکی، در پنل کاربری بیت پی از مسیر: مدیریت درگاه > دکمه ویرایش(مقابل کد API) > کارمزد بانک اقدام نموده و بعد از اعمال تغییرات، بر روی دکمه ارسال درخواست کلیک فرمایید.

نکته 2: مدیریت کارمزد بانکی فقط برای پذیرندگانی امکان پذیر است که از درگاه اختصاصی بیت پی استفاده میکنند و این امکان برای پذیرندگانی که از درگاه مستقیم(L2L) استفاده می کنند، در دسترس نیست.

نکته 3: در صورت نیاز به توضیحات بیشتر و طرح سوالات در خصوص اصلاح نظام کارمزد، از بخش پشتیبانی در پنل کاربری بیت پی و ایجاد تیکت، پاسخگوی شما همراهان گرامی هستیم.

جواب سوالتان را پیدا نکردید؟