آموزش و راهنما

راهنمای درخواست صفحه پرداخت شخصی

پذیرندگان محترم برای دریافت صفحه پرداخت شخصی، می بایست حداقل یک درگاه پرداخت فعال در بیت پی داشته باشند. همچنین امکان ویرایش صفحه پرداخت شخصی ایجاد شده در حال حاضر وجود ندارد. حداقل و حداکثر مبلغ قابل پرداخت برای هر تراکنش در صفحه پرداخت شخصی به ترتیب 50 هزار ریال(5 هزارتومان) و 500 میلیون ریال(50 میلیون تومان) می باشد موارد درخواستی را به ترتیب و طبق راهنمای زیر وارد نمایید: 

نام صفحه: نام فارسی یا لاتین موردنظر برای صفحه پرداخت شخصی در این بخش انتخاب می گردد. این نام در title صفحه پرداخت شخصی نمایش داده می شود.

آدرس صفحه: آدرس مورد نظر خود را با حروف لاتین یا اعداد و بدون فاصله وارد نمایید. آدرس به صورت bplink.ir/@name نمایش داده خواهد شد.

مبلغ ثابت: امکان ایجاد حداکثر 7 محصول با مبالغ مختلف در این بخش وجود دارد. خریدار ردیف های ایجاد شده را در صفحه پرداخت شخصی را مشاهده و امکان انتخاب و پرداخت هر یک از مبالغ را خواهد داشت. حداقل مبلغ قابل تعیین برای هر محصول 50 هزار ریال(5 هزارتومان) و حداکثر مبلغ برای هر محصول 500 میلیون ریال(50 میلیون تومان) می باشد.

مبلغ متغیر: با انتخاب آن، خریدار امکان وارد کردن مبلغ دلخواه جهت واریز وجه را خواهد داشت. حداقل مبلغ قابل پرداخت 50 هزار ریال(5 هزارتومان) و حداکثر مبلغ قابل پرداخت 500 میلیون ریال(50 میلیون تومان) می باشد.

تصویر: تصویر موردنظر برای نمایش در صفحه پرداخت شخصی با فرمت jpg یا jpeg و حجم کمتر از 100 کیلوبایت را از این قسمت آپلود فرمایید.

دریافت اطلاعات موردنظر از خریدار: با انتخاب گزینه های "ورود نام و نام خانوادگی" ، "ورود موبایل" ، " ورود ایمیل" و " ورود توضیحات" فیلدهایی را برای دریافت این اطلاعات و اطلاعات اضافی از خریدار در صفحه پرداخت شخصی ایجاد خواهید کرد.

توضیحات مرتبط قبل از خرید: توضیحاتی که لازم است از طرف شما در صفحه پرداخت شخصی درج گردد، از این بخش اضافه می گردد. این توضیحات در بخش "شرح محصول" صفحه پرداخت شخصی نمایش داده خواهد شد.

انتخاب درگاه: خریدار برای پرداخت مبلغ صفحه پرداخت شخصی، به درگاه انتخاب شده در این بخش هدایت خواهد شد.

 

در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر، از طریق بخش تماس با ما(انتهای همین صفحه) و یا بخش پشتیبانی و ارسال تیکت در پنل کاربری اقدام فرمایید.

جواب سوالتان را پیدا نکردید؟